Adele, 12 Yaşındaki Otizmli Emily’nin En Büyük Hayalini Gerçekleştirdi

0
520

Adele, İngiltere’deki turnesi sırasında 12 yaşındaki otizmli bir kız çocuğunun hayattaki en büyük hayalini hayata geçirdi. 8 Mart tarihindeki Manchester Arena’daki konseri sırasında Adele, gelip kendisine eşlik etmesi için Emily Tamman’ı sahneye davet etti.

27 yaşındaki dünyaca ünlü şarkıcı, seyircilerin arasındaki Emily Tamman’ı, elinde taşıdığı  “Adele ile şarkı söylemek benim hayalim” yazılı pankartın üzerine ışıklar gelince fark etti.

320BEAF000000578-3484088-Delighted_Emily_Tammam_21_was_asked_by_the_world_famous_singer_t-m-55_1457565574723

Sahneye çıkan 12 yaşındaki Emily, dinleyicileri hayal kırıklığına uğratmadı ve “Hello” şarkısına Adele ile birlikte düet yaparken bütün yüksek notaları doğru bir şekilde söyledi.

Hemen yanı başında duran Adele’den aldığı gülücüklerle ve cesaretle, aynı zamanda kalabalıktan gelen alkışlarla ve destekle “Someone Like You” diye cesaretle haykırdı Emily.

Konserden sonra “Ona gerçekten ne kadar teşekkür etsem az. Onunla birlikte şarkı söyledim, bana sarıldı ve yanımdaydı işte!” diyerek dile getirdi Emily duygularını.

Otizmli ve DEHB’li (Dikkat Eksikliği ve Hareket Bozukluğu) olan Emily, ilk kez “İngiltere’nin Yetenekleri” yarışmasına 2014 yılında aday olduğunuda sahne tozunu yutmuştu. Ancak finale kadar çıkamamıştı.

 

İşte Emily’nin Adele ile sahnedeki anları:

Yorum Ekleyebilirsiniz